Partneři

Fujifilm, generální partner

Fujifilm je jednou z největších společností zabývající se fotografií a zobrazováním na světě. Jejich produkty drží krok spolu s tím, jak se mění a posouvá celý fotografický svět. Vyrábí všechny možné druhy fotoaparátů, od špičkových modelů na profesionální úrovni, až k módním trendům a jednoduchým kompaktům a veškeré příslušenství k tisku fotek.
http://www.fujifilm.eu/cz

 

Kvalitní fotky

Kvalitnifotky.cz jsou odborníci na tisk fotografií. Objednat si od nich můžete samotné fotky, fotoknihy, obrazy, kalendáře, rámování fotografií a další. Celý jejich servis funguje on-line a vybrané zakázky vám doručí již do druhého dne. Pro profesionální fotografy mají nachystané zvýhodněné ceny, provizní systém a mnoho dalších výhod.
http://www.kvalitnifotky.cz

 

Valenta design

Přes 12 let pomáhájí webům a e-shopům dosahovat lepších obchodních výsledků.
www.valentadesign.cz

 

Dobrý anděl

Nadace Dobrý Anděl už od roku 2011 pomáhá rodinám s dětmi, které se kvůli vážné nemoci ocitly ve finanční tísni. Jednotlivci i firmy přispívají každý měsíc pravidelnou částkou a sami se tak stávají Dobrými Anděly. Nadace pak peníze přerozděluje rodinám, které je potřebují. I my se s radostí řadíme mezi Dobré Anděly. I vy se jím můžete stát!
http://www.dobryandel.cz

Máte co ukázat?
Pošlete nám svůj
příběh fotky!

Ať jste profík nebo hobík, inspirujte ostatní a dostaňte se do společnosti skvělých fotografů. Pomáhejte s námi.

Chci přidat svou fotografii
Není dovoleno použití fotografií bez souhlasu provozovatele a autora fotografie.

Copyright © 2019, FOR-UM fotografů z. s.